رژیم لاغری با این غذاهای پرکالری لاغر شوید

لبنیات مالامال چرب

پیشنهاد های سنتی رژیم غذایی کاهش وزن بدین نکته اشاره دارند که شما باید تنها لبنیات معدود چرب یا این که بدون چربی مصرف فرمایید , البته این کار شاید چندان اثر گذار و اثر گذار نباشد . پژوهش های نو نشان داده اند اشخاصی که لبنیات پر چرب مصرف می کنند دارنده نرخ های ذیل تر چاقی نسبت به اشخاصی میباشند که لبنیات نادر چرب مصرف می نمایند . در حالتی که این دستاورد ها می توانند به واسطه عوامل بسیاری صورت گرفته باشند , چربی شیر حاوی اسید چربی به نام اسید لینولئیک کونژوگه ( CLA ) است که می تواند کاهش چربی را تشویق نماید . افزون بر این , چربی اضافه از لبنیات لبریز چرب , مانند ماست یونانی پر چرب , احساس سیری و پری را بهتر ساخت می کنند . این به معنای کاهش هوس های غذایی و مصرف دربین وعده ها و در کل طعام میل کردن کمتر است . زمانی که برای کاهش وزن تلاش می‌کنید , شایسته ترین مورد برای شما مصرف نسخه های معمولی ( فاقد قند ) لبنیات و اضافه کردن میوه ها و مغزهای خوراکی تازه برای بهبود رایحه و طعم و بافت آنها است .

مغزهای خوراکی

در حالتی که در پی کاهش وزن می‌باشید , به کار گیری از مغزهای خوراکی به عنوان میان وعده می تواند یک گزینه خوب باشد . آن ها سرشار از پروتئین , فیبر , و چربی های تک و چندین غیر اشباع می‌باشند که در شکل گیری احساس سیری و پری برای دوران زمانی بیش تر موثر عمل می کنند . ولی می بایست به این نکته اعتنا داشته باشید که در مصرف مغزهای خوراکی نباید زیاده روی فرمائید . بادام و پسته بیشترین مقدار کالری را میدهند . مصرف حدود ۲۳ عدد بادام یا این که ۴۹ عدد پسته معادل اخذ ۱۶۰ کالری است . با تقسیم بندی مناسب و رعایت اعتدال در مصرف می‌توانید اهداف کاهش وزن خود را با امداد مغزهای خوراکی محقق سازید .

روغن زیتون


روغن زیتون یکی از اجزا حیاتی رژیم غذایی مدیترانه ای به حساب آورده می شود و این رژیم غذایی بر مبنای طعام میل کردن متعادل و تندرست صورت گرفته است . در نتیجه , جای شگفتی وجود ندارد که متخصصان مصرف روغن زیتون که از محتوای کالری بالا برخوردار‌است را برای کاهش وزن پیشنهاد می کنند . این روغن دارای یک اسید چرب چندین غیر اشباع است که التهاب را کاهش میدهد . التهاب یکی‌از عارضه ها شایع ارتقا وزن است . گفته می گردد , یک قاشق غذاخوری روغن زیتون حدود ۱۲۰ کالری دارااست , از این رو , خوبتر است از آن به عنوان چاشنی سالاد و برای پخت و پز صیفی جات استعمال شود . استفاده از روغن زیتون به یاروهمدم حُمُص تحت عنوان یک در میان وعده تندرست که به نیکی احساس سیری را در انسان ایجاد می نماید هم برای کاهش وزن زیاد سفارش شده است &# پیکر تراشی ;

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *