نکاتی حتمی در رابطه استفاده از اتومبیل در فصل سوزوسرما

هر چند سوز سرمای هوا هنوز زمستانی نشده است و در دو‌مین ماه فصل پاییز قرار داریم , البته کارشناسان خرید خودرو فروش خودرو توصیه می کنند بازدید زمستانه خرید خودرو فروش خودرو خویش را گذشته از سرمای شدید هوا و در پاییز آغاز فرمائید تا با سرد شدن ناگهانی هوا دستتان در حنا نماند .

بازدید زمستانه یا همان پاییزه که در اولِ هر بارندگی و شروع سرمای هوا انجام میشود , مشتمل بر بازدیدی کلی از اتومبیل و مجهز کردن آن درمقابل سرما است . داود اسماعیلی , یک متخصص اتومبیل پیشنهاد می نماید تجهیز خرید خودرو فروش خودرو علیه سوز‌و‌سرما را از همین حالا آغاز نمائید ; زیرا سرمای هوا ناگهان بر رمز اتومبیل هوار میشود .

این کارشناس صنعت خرید خودرو فروش خودرو آنالیز وضعیت ضد یخ را تحت عنوان او‌لین نکته حتمی می‌داند و می‌گوید : با مقدمه سرما بدون شک ضدیخ را تحلیل فرمایید و مطمئن گردید که خرید خودرو فروش خودرو ضدیخ داشته باشد . او همچنین تاکید می نماید در صورتی خرید خودرو فروش خودرویتان ضدیخ دارااست , مراقب باشید از قدمت آن نگذشته باشد ; زیرا عمر ضدیخ ها با دقت به دسته کارخانه تولید کننده متعدد است . برای آگاهی از مقدار مورد نیاز ضدیخ در خرید خودرو فروش خودرو میتوانید به اطلاعاتی که روی قوطی ضدیخ وجود دارد , دقت فرمایید .

نکته بعدی که لازم است به آن اعتنا داشته باشید بررسی کردن فشار باد لاستیک ها است ; زیرا با آغاز فصل سوز‌و‌سرما هوای داخل لاستیک مبتلا تغییراتی می شود که اضطراری است با دمای هوا تنظیم شود .
با باک مالامال رانندگی نمایید
نکته دیگر در فصل سوز و سرما این است که در مسافرت های لابه‌لا شهری طولانی مدام با باک مالامال در جاده ها تکان فرمایید و باک بنزین خود را زود به زود پر فرمایید . این اقدام به به این عامل است که اگر احتمالا مشکلی در مسیر برای خرید خودرو فروش خودرو پیش آمد , دست‌کم بتوانید تا دو ساعت با بخاری روشن درانتظار نیروهای امدادی بمانید . مثلا در فصل سرد سال مدام ۴۰ تا ۵۰ لیتر بنزین اضافه برای مواقع ضروری در باک خرید خودرو فروش خودرو داشته باشید .

بهره از مایع منحصربه‌فرد در مخزن شیشه شوی خرید خودرو فروش خودرویتان را هم هرگز فراموش نکنید . مایع منحصر به فرد شیشه شوی که در مغازه های اسباب و اثاث جانبی اتومبیل به وفور یافت می شود , سبب ساز میگردد که چربی های روی شیشه اتومبیل به راحتی زدوده شود .

این چربی های روی شیشه از گِل هایی که بر روی شیشه شما میپاشند , می آیند و چرب بودن آن‌ها نیز به علت آلوده بودن اولی باران های سال است .

اما بعد از بازبینی مایع مخصوص درون محیط , نگاهی به تیغه های برف پاک کن اتومبیل حتمی است . در صورتیکه تیغه های برف تمیز کن خرید خودرو فروش خودرویتان روی شیشه را خط می اندازد مسلما با مراجعه به دکان های دارای اعتبار , تیغه برف منزه کن را ردوبدل فرمایید تا به واسطه یک تیغه ناسالم شیشه خرید خودرو فروش خودرو از لا به لا نرود .

یک تیغه نامطلوب برف منزه کن می تواند باعث مات شدن شیشه خرید خودرو فروش خودرو هم شود , این زمینه قادر است رانندگی در شب را بسیار سخت نماید . مات شدن شیشه ها منجر پخش شدن روشنایی خرید خودرو فروش خودرو جلویی در شیشه اتومبیل شده و همین واقعه می‌تواند رویت کرد راننده را مختل کرده و خطرات زیادی را به‌دنبال داشته باشد . پس با هزینه ای اندک برای تیغه های برف منزه کن اتومبیل , از مخارج بدون شوخی خیس توقف کنید &# خرید خودرو هیرسا ;

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *